Recepcja

RECEPCJA

JOLA

Jestem współwłaścicielką Pinup, wraz z Anną Rogalską, od 2017 r. Zdecydowałam się na tworzenie tego miejsca z chęci powrotu na rurkę i empatii do ludzi. Niestety lenistwo ze mną wygrywa😜, na szczęście empatia pozostała bez zmian😊. Ogromne szczęście mają wszyscy, którzy chodzą na zajęcia poranne, oraz w piątki i soboty, bo właśnie wtedy jestem na recepcji😁. Jestem urodzoną optymistką, z niecodziennym poczuciem humoru. Zazwyczaj uśmiechnięta, chociaż jak każdy, czasami mam gorszy dzień. Na świat patrzę przez różowe okulary i bezwarunkowo ufam ludziom. Chętnie rozmawiam z wszystkimi na recepcji. Posłucham o problemach, pocieszę w trudnych chwilach, czasami doradzę z racji wieku😉 i doświadczenia życiowego, ale gdy trzeba to i “opieprzę”. Cała ja, żadna PANI 😡, poprostu Jola😘

MONIKA

Energiczna, wesoła, zawsze na posterunku. Recepcja to miejsce, w którym spędzam popołudnia i chętnie udzielę odpowiedzi na każde pytania. W pinup pracuje od niedawna, jednak jest to miejsce, w którym chętnie przebywam ze względu na świetną atmosferę.

MAGDA

Cześć, jestem Magda. W Pinupie jestem od niedawna, ale od razu polubiłam to miejsce. Zapraszam do recepcji, chętnie odpowiem na wszystkie pytania.
Lubię czytać książki kryminalne i oglądać seriale, lubię tez czasem pośpiewać na karaoke.

ZUZIA

W Pinupie pracuję od niedawna, ale od razu poczułam się tu jak w domu. Na recepcji odpowiem na wszystkie pytania, ale z chęcią tez porozmawiam i wysłucham.