O nas

WŁAŚCICIELKI PINUP STUDIO

 W 2014 roku obie ćwiczyły i mijały się w Pinupie między swoimi zajęciami – Ania kończyła swoje zajęcia, a Jola zaczynała swoje. Nigdy nie zamieniły ze sobą słowa, dopóki nie spotkały się ponownie w Kołobrzegu w lipcu 2016 roku na Pole Jam. Tam mieszkały razem z innymi kursantkami z Pinupu w jednym hotelu, razem jadły, bawiły się i spędzały czas na plaży. Po powrocie do Bydgoszczy pozostał kontakt telefoniczny, od czasu do czasu do siebie pisały. Ania w tym czasie była już instruktorką, a Jola przerwała naukę pole dance. W styczniu 2017 narodził się pomysł przejęcia Pinup Pole Dance Studio Bydgoszcz i z tą nowiną Ania poszła do Joli. Spotkały się dwa razy na kawie i podjęły decyzję o przejęciu studio.

To chyba była najlepsza decyzja dla obecnych kursantek! 😉 Ania z pasją do pole dance, Jola z empatią do ludzi, zupełnie różne, a postawiły na jedno, na stworzenie dobrej atmosfery w Pinup. Żyją w przekonaniu, że im się to udało i prosimy o nie wyprowadzanie ich z błędu😜

Ciągle inwestują i rozwijają działalność studio. Organizują szereg warsztatów, cieszących się popularnością wśród pole dance maniaków, Hot Exotic Weekend with the Stars oraz International Pinup Competition i inne.

W Pinup wkładają całe swoje serducho ❤ Dwie różne dusze jedna 👼(anioł) druga 😈 (diabeł) starają się stworzyć wraz z zespołem Pinup miejsce, gdzie nie tylko można poćwiczyć, ale przede wszystkim spędzić fajnie czas wśród osób, które wspierają w treningach jak i problemach życiowych.
Chcesz się przekonać ile w tym jest prawdy, musisz przyjść i sam zobaczyć😉

ZAPRASZAMY!

GALERIA PINUP TEAM