FAQs

Wystarczy do nas napisać na FB, Instagramie, poczcie(info@pinup.bydgoszcz.pl) lub telefonicznie po nr telefonu 575 444 504

Karnet należy wykupić w momencie rezerwacji miejsca lub wnieść opłatę rezerwującą miejsce w grupie. Za zajęcia możesz zapłacić przelewem lub gotówką w Studio.

Przede wszystkim krótkie spodenki i t-shirt lub top sportowy. Nie potrzebujemy obuwia na zmianę – ćwiczymy na boso lub w skarpetkach! Mogą być również legginsy na rozgrzewkę! Pamiętajmy o nieużywaniu balsamu do ciała w dniu zajęć i kremu do rąk chwilę przed treningiem. Niezbędne będzie także pozytywne nastawienie 🙂 Pamiętajmy, że na zajęcia ściągamy całą biżuterię, aby nie zrobić sobie krzywdy i nie porysować drążków.

Wręcz przeciwnie. Przychodzimy na zajęcia po to, aby wzmocnić ręce. A także brzuch. I nogi. I pośladki, plecy, ramiona… Wyrzeźbimy Twoje ciało, o nic się nie martw.

Oczywiście! Wiek nie jest żadnym ograniczeniem. Pole Dance trenują dzieci, dziewczyny i kobiety w wieku 6-50 lat, uczennice, studentki, mamy.

Oczywiście! Twoja waga, czy wzrost nie wykluczają Cię z uprawiania tańca na rurze. Warto jednak dla własnego zdrowia zrzucić zbędne kilogramy a my Ci w tym pomożemy

Pole Dance sprawi, że Twoje ciało będzie stawało się jędrniejsze, smuklejsze, bardziej wyrzeźbione. Pamiętaj jednak, że będziesz budowała masę mięśniową, więc niekoniecznie zauważysz różnicę na wadze. Z całą pewnością jednak Twoje ciało się zmieni.

Jak najbardziej. Pole Dance nie jest zarezerwowany tylko dla kobiet. Coraz więcej mężczyzn decyduje się na praktykowanie tańca na rurze.

Mamy dwie sale – jedna ma 7 rurek, a druga 11 i tyle maksymalnie osób może być w grupach. Nie ma takiej sytuacji, ze ktoś dzieli z kimś rurkę.

Biorąc udział w kursie deklarujesz dni tygodnia i godziny, w których będziesz uczestniczyła na zajęciach. Chodzisz zawsze ze swoją stałą grupą, dzięki czemu nikt nie wyprzedza ani nie spowalnia programu, który realizowany jest przez instruktora krok po kroku. Atmosfera na zajęciach również jest przyjemniejsza, kiedy grupa razem się motywuje, poznaje i wspiera. Przekonaj się sama!

Na sali A, gdzie mamy 11 rurek korzystamy z 9 rurek chromowanych firmy Xpole o średnicy 40 mm i 2 drążków o średnicy 42 mm- nierdzewnej firmy Mpole i drewnianej firmy Woodpole. Druga sala B wyposażona jest w 7 rurek nierdzewnych firmy Woodpole o średnicy 42 mm. Sala practice posiada 2 rurki firmy Woodpole nierdzewną i drewnianą o średnicy 42 mm.

Wszystkie zajęcia trwają 60 minut. Zależy nam, aby każdy trening poprzedzony był porządną, co najmniej 15 minutową rozgrzewką i zakończony spokojnym stretchingiem, z zachowaniem odpowiedniej ilości czasu na trening właściwy.

Bo dzięki niemu w łatwy i skuteczny sposób można poprawić sprawność ruchową I uniknąć kontuzji. Stretching polega na stopniowym i kontrolowanym rozciąganiu mięśni oraz rozwijaniu ich siły. Zapobiega on także urazom podczas tańca. Daje dobre wyniki bez przeciążania organizmu, co przydaje się w końcowej fazie zajęć, kiedy chcecie odpocząć i zrelaksować się.

Zawsze możesz odrobić zajęcia w innym terminie, w ramach okresu trwania karnetu (30 dni). Termin odrobienia zajęć również możesz wybrać samodzielnie. Pamiętaj jednak, aby odwołać swoją rezerwację, poprzez platformę Fitssey najpóźniej 24 godzin przed treningiem, aby wejście wróciło na karnet. Po tym czasie następuje rozliczenie wejścia z aktywnego karnetu.

Osoby, które mają problemy zdrowotne, powinny skonsultować się z lekarzem prowadzącym. Pole Dance angażuje pracę całego ciała, jak każdy sport, nie wyklucza kontuzji.

Na każdych zajęciach grupowych obecny jest instruktor, który będzie zawsze do Twojej dyspozycji. Pomaga on w wykonywaniu figur, asekuracji, a także przy stretchingu. Dodatkowo szkoła posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej (OC). Zalecamy jednak każdej uczestniczce posiadać indywidualne ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW), gdyż szkoła nie ubezpiecza kursantów (np. w przypadku skręcenia kostki).

Pole Dance jest nieskończony. Jest kreatywnym, wciąż rozwijającym się sportem. Satysfakcję będziesz miała już po pierwszych zajęciach, a efekty zobaczysz już po kilku tygodniach regularnych treningów. Jeśli dasz się wkręcić w rurowe szaleństwo, sport ten może Ci towarzyszyć przez długie lata :-). Aby zdobywać kolejne poziomy umiejętności, zapisz się na kurs w grupie zamkniętej.

Najlepiej umów się na zajęcia indywidualne, porozmawiaj z instruktorką i razem ocenicie, na jaki poziom powinnaś się zapisać.

Tak, mamy dostępną Salę Practice dodatkowo płatną do każdego grupowego karnetu. Jest możliwość wykupienia samej Sali Practice, a zapisy na Nią prowadzimy w aplikacji Fitssey

Zajęcia Pole Dance najlepiej łączyć z zajęciami rozciągającymi, które znajdziesz w naszym grafiku I otrzymujesz w gratisie do każdego karnetu w grupie zamkniętej. Exotic Pole Dacne również dostępny w naszej ofercie poprawia Twoją wydolność, świadomość I płynność ruchu oraz kreatywność I muzykalność.

To propozycja dla każdej kobiety, która pragnie poczuć się nie tylko kobieco, ale również pięknie i seksownie. Styl tańca odbiega od klasycznego pole dance, w którym wykorzystuje się głównie akrobatykę-tutaj głównie skupiamy się na floorwork’u i seksownej choreografii. Dlatego na zajęcia z Exotic może uczęszczać każda kobieta, która wcześniej nie miała do czynienia ze standardowym tańcem akrobatycznym na rurze. Tutaj liczy się wdzięk i subtelna choreografia.

Przede wszystkim każdy uczestnik powinien mieć ze sobą nakolanniki. Na początku buty nie są wymagane, wystarczą grube skarpety. Legginsy i top to jest to czego potrzebujesz. 🙂