ANNA ROGALSKA

ANNA ROGALSKA

Współwłaścicielka / instruktorka

 

Ze sportem związana byłam całe życie, ale nigdy nie na poważnie. Pole dance zaczęłam trenować w dniu otwarcia Pinup Pole Dance Studio, czyli we wrześniu 2013 roku. Może niektórym wydać się to śmieszne, ale ta data odmieniła moje życie.

Przez prawie trzy lata dzielnie ćwiczyłam jako kursantka szkoły, nigdy nie byłam najlepsza w grupie, chociaż niektóre rzeczy przychodziły mi łatwiej niż innym. Na tym polega magia tego sportu. Każdy może znaleźć w nim coś dla siebie. On daje mi siłę, nie tylko fizyczną, ale psychiczną do zmagań z życiem codziennym.

W czerwcu 2016 zostałam intruktorką i ukończyłam kurs instruktora pole dance co dało mi jeszcze większą satysfakcję. Dzisiaj uczę najlepsze dziewczyny w Pinupie i przekazuję też moją pasję do exotic pole dance.

Co mnie motywuje? Uśmiech na twarzach kursantek, ich zawziętość i miłość do tego sportu. Również moje Power Pole Girls, z którymi zaczynałam ćwiczyć i robię to do teraz. Rozpiera mnie duma, kiedy patrzę na niesamowity rozwój naszych instruktorek, są niezastąpione jak i wszystkie dziewczyny, które tworzą nasz drugi dom „Pinup Pole Dance Studio Bydgoszcz”.

Jeżeli chcesz się poczuć jak my – zapraszamy na zajęcia 😊

 GALERIA ZDJĘĆ ANNY:

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA

    [/tm_pb_text][/tm_pb_column][/tm_pb_row][/tm_pb_section]