Czym są zajęcia Exotic Pole Dance?

To propozycja dla każdej kobiety, która pragnie poczuć się nie tylko kobieco, ale również pięknie i seksownie. Styl tańca odbiega od klasycznego pole dance, w którym wykorzystuje się głównie akrobatykę-tutaj głównie skupiamy się na floorwork’u i seksownej choreografii. Dlatego na zajęcia z Exotic może uczęszczać każda kobieta, która wcześniej nie miała do czynienia ze standardowym…

Ile czasu zajmuje nauczenie się Pole Dance?

Pole Dance jest nieskończony. Jest kreatywnym, wciąż rozwijającym się sportem. Satysfakcję będziesz miała już po pierwszych zajęciach, a efekty zobaczysz już po kilku tygodniach regularnych treningów. Jeśli dasz się wkręcić w rurowe szaleństwo, sport ten może Ci towarzyszyć przez długie lata :-). Aby zdobywać kolejne poziomy umiejętności, zapisz się na kurs w grupie zamkniętej.

Jakie są ryzyka związane z uprawianiem Pole Dance? Co jeśli coś mi się stanie podczas zajęć?

Na każdych zajęciach grupowych obecny jest instruktor, który będzie zawsze do Twojej dyspozycji. Pomaga on w wykonywaniu figur, asekuracji, a także przy stretchingu. Dodatkowo szkoła posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej (OC). Zalecamy jednak każdej uczestniczce posiadać indywidualne ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW), gdyż szkoła nie ubezpiecza kursantów (np. w przypadku skręcenia kostki).

Co zrobić, jeśli nie mogę przyjść na zajęcia, a już zapłaciłam?

Zawsze możesz odrobić zajęcia w innym terminie, w ramach okresu trwania karnetu (30 dni). Termin odrobienia zajęć również możesz wybrać samodzielnie. Pamiętaj jednak, aby odwołać swoją rezerwację, poprzez platformę Fitssey najpóźniej 24 godzin przed treningiem, aby wejście wróciło na karnet. Po tym czasie następuje rozliczenie wejścia z aktywnego karnetu.

Dlaczego tak ważna jest rozgrzewka przed zajęciami?

Bo dzięki niemu w łatwy i skuteczny sposób można poprawić sprawność ruchową I uniknąć kontuzji. Stretching polega na stopniowym i kontrolowanym rozciąganiu mięśni oraz rozwijaniu ich siły. Zapobiega on także urazom podczas tańca. Daje dobre wyniki bez przeciążania organizmu, co przydaje się w końcowej fazie zajęć, kiedy chcecie odpocząć i zrelaksować się.