PAULA KUBALA

PAULA KUBALA

Instruktorka

 

Cześć, mam na imię Paula. Swoją przygodę z pole dance rozpoczęłam na Turnusie Wakacyjnym w Pinup w 2017 roku. Od tej pory treningi na rurce stały się nieodłączną częścią mojego życia. Mimo przeszkód, jakie stawały mi na drodze, zawsze dążyłam do powrotu na rurkę najszybciej jak to możliwe i nie wyobrażam sobie życia bez niej. Ogromnie się cieszę, że jako instruktor mogę zarażać pasją do pole dance kolejne osóbki i przekazywać zdobyte przez lata umiejętności.

W szkole uwielbiałam gimnastykę i lekkoatletykę, ale nie związałam się z żadnym sportem na dłużej. To dopiero pole dance skradł moje serducho.

Niesamowicie wzmacnia ciało i pozwala wyrazić siebie. W moim odczuciu rurkowanie działa nie tylko na mięśnie, ale też na głowę, charakter czy osobowość. Uczy nas pokonywania obaw i barier, ćwiczy cierpliwość w dążeniu do celu 🙂

Pinup to coś więcej, niż tylko sala wypełniona rurkami. Poznałam tu wyjątkowe osoby, które podziwiam i którym kibicuję. Wszystkie tworzą w studio niepowtarzalną atmosferę, dzięki której można poczuć się jak w domu.

Każdemu polecam ten sport i to miejsce 🙂

GALERIA ZDJĘĆ PAULI:

 

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA w PINUP