KINGA MAJEWSKA

KINGA MAJEWSKA

Instructor

Początkiem tworzenia jest wyobraźnia. Wyobrażenie sobie własnych pragnień sprawia, że chcemy.. i zaczynamy tworzyć to co sobie wyobraziliśmy.

Życie jest pasją. Jeśli czegoś pragniesz.. smakuj. A czymże jest człowiek bez zmysłu smaku? Niewolnikiem bez pasji. Taniec jest kalejdoskopem emocji. Chwile.. uniesienia.. do utraty tchu. Swoją przygodę z pole dance zaczęłam w kwietniu 2018, choć jestem dopiero na początku swojej drogi oddaje się temu w 100%.

Pole dance od zawsze był dla mnie wymarzonym ale nieodkrytym lądem, jedynym hamulcem były wymówki dnia codziennego. Teraz już wiem, że jedynym ograniczeniem jesteśmy my sami, a nasze pragnienia mają szerszy horyznot niż zasięg naszego wzroku.

Od stycznia 2019 jestem instruktorka exotic pole dance, a taniec na rurze jest odzwierciedleniem moich emocji, myśli i słów. Pozwala pokazać swoją zmysłowość i sensualność, rozbudzić wyobraźnię i dotkąć najgłębszych zakamarków duszy. Tańcząc exotic nabrałam pewności siebie, świadomości swojego ciała i nauczyłam się wykorzystywać swoją kobiecość.

Jeśli jeszcze się wahasz, odważ się wykonać krok do przodu i sięgnij po swoje marzenia. A jeśli kiedykolwiek zwątpisz w swoje możliwości i stracisz poczucie sensu to kolejne zajęcia w mojej grupie pozwolą Ci uwierzyć w siebie i pokazać poprzez taniec swoje prawdziwe ja.

Tylko strach przed krytyka, zamyka nas w klatce niepewności.

 

Poniedziałek

 • EXOTIC 1

  -

  Zajęcia otwarte - wpadaj!

Sobota

 • EXOTIC 4

  -

  Zajęcia otwarte - wpadaj!

 • BASIC 04

  -

  Początkujące zajęcia - 1/tydz.

 • BASIC 05

  -

  Początkujące zajęcia - 1/tydz.

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA